Photo by Sean Do on Unsplash

Narzędzia dla każdego Strażnika. Aplikacje wspierające grę w Destiny 2

Destiny 2 ma wspaniałą społeczność, która tworzy i rozwija narzędzia wspierające grę. Poza tradycyjną Destiny 2 Companion App możesz skorzystać z wielu innych świetnych stron i aplikacji. W tym artykule znajdziesz kilka wybranych appek, które pomogą w organizacji gry i levelowaniu.

Destiny Recipes

W aplikacji Destiny Recipes znajdziesz kilka funkcji, które pomogą szybko levelować w Destiny 2. Dzięki przydatnym narzędziom dowiesz się, jak rozwijać postać do najwyższego poziomu. W Checklist znajdziesz listę rzeczy, które musisz zdobyć przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Power Progres umożliwia śledzenie, jakie wyzwania wykonywać, żeby szybko wbić oczekiwany level. Loot Companion i Vault Cleaner natomiast pozwalają zarządzać posiadanymi przedmiotami, jednak do tego są lepsze narzędzia, o których poczytasz poniżej.

DIM – Destiny Item Manager

DIM to jedno z najwygodniejszych narzędzi do zarządzania ekwipunkiem. Dzięki DIM-owi możesz szybko zmienić wygląd postaci, przerzucić broń z jednej na drugą czy wyciągnąć rzeczy z vaulta. Co więcej, w sekcji Loadouts znajdziesz “kalkulator”, który zoptymalizuje armor według wytycznych. Możesz tam zapisać gotowe zestawy (razem z modami i wybranymi egzotykami), które szybko zmienisz, będąc na orbicie albo w social space’ach. 

Bray Tech

Bycie na bieżąco ze wszystkimi zadaniami w D2 to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi tu Bray Tech, który pomaga śledzić wybrane triumfyznajdźki, podpowiada, jakie wyzwania i aktywności są do zrobienia w danym tygodniu, a także co można zdobyć po ich realizacji. Znajdziesz tam również świetne mapy wskazujące regionalne skrzynki, lost sectory czy lokalizacje znajdziek do zrealizowania tygodniówek.

Light.GG

Light.gg to społecznościowe źródło informacji o broniach, które pomaga w organizacji i dowiadywaniu się, czy wreszcie wypadł wyczekiwany god roll. Nowa wersja aplikacji umożliwia wyszukiwanie i filtrowanie, czym pomaga w porządkowaniu posiadanych przedmiotów. 

Destiny Tracker

Jeśli zależy ci na doskonaleniu umiejętności, zwłaszcza tych niezbędnych w grach PvPDestiny Tracker przychodzi z pomocą i rewelacyjnymi narzędziami do obserwowania rozmaitych statystyk z poszczególnych gier.


Podziel się tym artykułem ze znajomymi! Udostępnij link na facebooku, twitterze czy klanowym discordzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *